Ubytování

Privát Krásná Lípa

Privát U Šedivých je umístění v centru města Krásná Lípa.  V přízemí domu je Chodská pekárna, takže o čerstvé rohlíky bude postaráno. Privát (samostatný apartmán) je rozdělen na samostatný pokoj (2 postele), spojený pokoj s obývacím pokojem (3 postele), obývací pokoj (1 postel, tv), kuchyň, koupelna (1 umyvadlo, wc, vana).  Starší historický nábytek. K dispozici je wifi a je možné objednat snídani. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Chalupa Vlčí Hora

Podstávková chalupa  v obci  Vlčí Hora (5 km od Krásné Lípy) na samotě u lesa.  V přízemí chalupy je obývací místnost  s krbovými kamny a TV, plně vybavená kuchyňka (lednice, el. sporák, mikrovlnka, varná konvice, nádobí) a koupelna (sprchový kout a WC). V patře je větší ložnice (4 lůžka), malá ložnice (dvoulůžko) a v podkrovním prostoru mezi ložnicemi je posezení a podkrovní lůžko. Maximální kapacita je 7 osob.

Chalupa Na Kamenné Horce

Chalupa Krásná Lípa na Kamenné Horce se nachází u lesa Hely. Nabízí stylově upravený interiér a zahradu k odpočinku i ke hře dětí.  Chalupa má v přízemí obývací místnost s krbovými kamny, pohovkou a velkým dřevěným stolem. Moderní kuchyně obsahuje troubu, ledničku, mikrovlnku i myčku. WC v přízemí. 7 lůžek (2+1,2+2, plus rozkládací gauč v obývací místnosti, max. 9 os.).